• Bursa Tofaş Basketbol Okulları

  bursa-tofas-basketbol-okullari
  Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları;
  19 Kasım 2011 tarihinde Milli Piyango Anadolu Lisesi’nde çalışmalarına başlamış ardından sırasıyla, 7 Ocak 2012 tarihinde Özel Tan Okulları ve 24 Mart 2012 tarihinde Koç İlköğretim Okulu ve 26 Ocak 2013 tarihinde Bahçeşehir Koleji’nde de çalışmalarına devam etmiştir.

  Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları’nda; 6 – 16 yaş arası çocuklarımız toplamda 4 salonda, maksimum 25’er kişilik antrenmanlarda eğitim görür. 16 grupta eğitim gören ve her grubun başında en az 2 eğitmenin bulunduğu antrenmanlarımızın programları dönem başında hazırlanmakta, çocuklarımızın gelişimleri antrenörleri ve okul koordinatörleri tarafından yakinen takip edilmektedir.

  Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları’nda; her eğitmenimiz TBF Basketbol Antrenörlük Sertifikasına sahip olup, her hafta yapılan toplantılar ve ayda bir gerçekleşen eğitimler ile de eğitmenlerimizin gelişimleri sürekli takip edilmektedir.

  Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları’nda; çocuklarımızın gelişimi sadece antrenmanlarla değil, TOFAŞ’ın Beko Basketbol Ligi’nde verdiği mücadelere düzenlediğimiz organizasyonlar ile izleyerek, okullarımız arası yapılan 5’e 5 maçlar ile, grupların kendi aralarında yaptıkları 3’e 3 turnuvalar ile de sağlanmaktadır.

  Spor Salonlarımız;

  AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ

  İSLAM UYAR MESLEK LİSESİ

  KOÇ İLKÖĞRETİM OKULU

  ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

  ÖZEL TAN OKULLARI

   

  FORMLAR

  BTBO Kayıt Bilgi Formu

  BTBO Veli İzin Sağlık Raporu

   

  Bursa TOFAŞ Basketbol Okulları
  http://www.facebook.com/bursatofasbasketbolokullari